[layerslider id="1"]
Adana İkinci El Klima Satışı

MEVCUT SATILIK KLİMALARIMIZIN FİYAT, MODEL VE RESİMLERİNİ İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Adana ikince el klima satış ahlak ve ilkelerimiz özetle şu şekildedir:

Adana İkinci El Klima Satışı

Eğer bir klima almayı düşünüyorsanız önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır. Ya sıfır klima alırsınız ya da ikinci el klima alırsınız. Biz size güvenilir ve temiz ikinci el klimalar sunmaktayız. Adana’da ikinci el klima satış hizmetini kurumsal yapmak ve bundan 20 senedir ödün vermemekle övünmekteyiz. Alelade bir spot hizmetinden öte ikinci el klimaların tüm detaylarını, bakımlarını biz yapmaktayız. Spot klima almak isteyenler için klima satışımızı sergileyerek birçok seçenek içerisinden sizlere sunuyoruz. İster mağazamıza gelerek ister iseniz websitemizdeki resimleri inceleyerek ikinci el klimanızı seçebilirsiniz.

Adana halkı için klimalar vazgeçilmezdir. Gerek kışın soğuk aylarında gerek ise yazın kavurucu sıcağında klimalar sayesinde komforlu bir ev ortamı sağlarız. Adana’da ikinci el klima almak isteyen vatandaşlarımıza temiz, güvenilir ve garantili ikinci el klima satış hizmeti sunmaktayız. İkinci el klima almak istiyorsanız bizi arayın ve tüm işlemleri bize bırakın.

Adana İkinci El Klima Satanlar

İkinci el klima mı almak istiyorsunuz? Temiz ve güvenilir ikinci el klima mı arıyorsunuz? Klimanızın montaj işlemi dahil tüm süreci bize bırakın ve klimanızı teknik servisimiz güvencesinde satın alın. 20 senelik klima sektör tecrübemizle kurumsal tavrımızla ev adresinize gelerek tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve klimanızın montajı, gaz dolumu ve çalıştırmasını, kontrollerini yapıyoruz!

İkinci El Klima Satış Sürecimiz

  • İkinci el klimanızı nakit veya kredi kartıyla alabilirsiniz!
  • Tüm klima çeşitleri ve markaları elimizde mevcuttur. İkinci el duvar tipi, ikinci el inverter klima, ikinci el salon tipi klima aramalarınızın cevabı biziz.
  • Klimanızı adresinize getiriyoruz, takıyoruz, bakımını yapıyor ve çalıştırıyoruz. 1 sene boyunca garantisini biz veriyoruz.

NOT: HER TÜR KLİMA MARKASINI SATMAKTAYIZ. KLİMANIZI TAKTIKTAN SONRA VERİMLİLİK TESPİTİ DE YAPMAKTAYIZ. Adana merkez ve ilçelerinden  7/24 ikinci el klimalar satıyoruz. 2004’ten bu yana klima alım-satım işi yapıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz…

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN