İkinci El Klima Alanlar-ADANA

İkinci El Klima Alanlar-ADANA

Adana halkı için klimalar vazgeçilmezdir. Gerek kışın soğuk aylarında gerek ise yazın kavurucu sıcağında klimalar sayesinde komforlu bir ev ortamı sağlarız. Adana’da klimalarını satmak isteyen vatandaşlarımızdan ikinci el klimalarını değerinde alıyoruz. İkinci el klimanızı satmak istiyorsanız bizi arayın ve tüm işlemleri bize bırakın.

İkinci El Klimamı Alan Firmalar

İkinci el klimanızı satmak mı istiyorsunuz? Klimanızı alan bir yer mi arıyorsunuz? Klimanızın söküm işlemi dahil tüm süreci bize bırakın ve klimanızı bize satın. 20 senelik klima sektör tecrübemizle kurumsal tavrımızla ev adresinize gelerek tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve klimanızın bedelini size nakit olarak ödüyoruz!

İkinci El Klima Alımı Sürecimiz

  • Klimanızı nakit olarak kapınızdan alıyoruz!
  • Tüm klima çeşitlerini değerinde Alıyoruz!
  • Klimanızı söküyoruz, alıyoruz ve ödemesini nakit yapıyoruz.

İkinci el klimanızı almamız için bize isterseniz Whatsapp Numaramız: 0532 178 08 83 üzerinden isterseniz de aynı numarayı istediğiniz saatte direkt arayarak ulaşabilirsiniz. Adana İkinci El Klima Alım-Satım firması olarak sizlerin dertlerinizi çözüme kavuşturmak ve elinizdeki eski klimalarınızı değerlendirmek için çalışıyoruz!

Whatsapp üzerinden klimalarınızın fotoğraflarını gönderirseniz, klimalarınız incelenir ve 5 dakika içerisinde ikinci el klimanız için fiyat teklifimiz sunulur. Klimanıza vermiş olduğumuz fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda uygun olduğunuz gün adresinize teknik servis aracımız ile intikal ederiz. Adresinize gelen uzman taşıma ve demontaj ekibimiz ödemesini yaptıktan sonra klimanızın sökme-demontaj işlemine başlar.

NOT: HER TÜR KLİMA MARKASINI ALMAKTAYIZ. KLİMANIZI SÖKMEDEN ÖNCE ARIZA TESPİTİ DE YAPMAKTAYIZ. Adana merkez ve ilçelerinden  7/24 ikinci el klimalarınız Değerinde NAKİT Alınır !

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN