Adana İkinci El Klima Alım-Satım firması olarak sektörde 20 senelik tecrübemiz bulunmaktadır. Satın aldığımız klimaların detaylı bakım ve temizliği tarafımızdan yapılır. Adana merkez ve ilçeleri dahil her türlü klimanızı bize aynı gün içerisinde nakit para karşılığında satabilirsiniz!

Bizi hemen aramak için : 0532 178 08 83

Klimayı bizzat işletmemizde görmek için bizi ziyaret edebilirsiniz. Klimaları depoladığımız ve camekan olarak sergilediğimiz işletme adresimiz şu şekildedir: Mithatpaşa Mahallesi, Kanal Sitesi Altı, Seyhan/ADANA

Adana Klima Alım ve Satım Firması olarak, size en mükemmel müşteri hizmetleri hizmetini zamanında sunmayı taahhüt ediyoruz. Size kapsamlı ayrıntılar ve herhangi bir klima sistemi ile ilgili endişelerinizi belirlemek için iyi donanımlı ve bilgili bir ekibimiz var. Özel ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre sunulan ürün yelpazesi ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilir, web sitemiz aracılığıyla bize bir mesaj bırakabilir veya Adana’daki herhangi bir ofisimize uğrayabilirsiniz. 0532 178 08 83 numaralı telefondan Adana İkinci El Klima Alım ve Satım ile iletişime geçin veya çevrimiçi formumuzu kullanın.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN