İkinci El Kullanılmış Klimanızı Satmak Mı İstiyorsunuz?

Kullanılmış klima ünitenizi hızlı bir şekilde satmak için size birkaç ipucu vereceğiz. Yeni bir klima aldığınızda yapmanız gereken ilk iş eski klimanızdan bir şekilde kurtulmaktır.  Bu sayede yeni alacağınız klimaya yer açabilirsiniz ve eski klimanızı satarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Şimdi ikinci el klimanızı satmanız için ipuçlarına geçelim:

İyi fotoğraflar çekin

İlk adım, klima ünitenizin çok sayıda güzel fotoğrafını çekmektir. Kaliteli bir kameranız varsa, cep telefonunuzun kamerasına güvenmek yerine kullanın.

SATIŞ İLANINIZI GÜZEL YAZIN

Fotoğrafları çektikten sonra, klima ünitesinin tüm özelliklerini yazmaya başlayın. SEER derecelendirmesi, ton, renk, yaş ve durum gibi ayrıntıları ekleyin. El kitabına veya kutuya sahipseniz, ayrıntıları doğru aldığınızdan emin olmak için bakın. Gerekli tüm bilgileri ekledikten sonra klimanın kısa bir açıklamasını yazın.

İKİNCİ EL KLİMA SATAN KİŞİLERİ BULUN

Artık sahibinden, adana-ikinci-el-klima.com, letgo gibi listeleme sitelerine tüm ayrıntıları yüklemeye başlayabilirsiniz. Önce, çektiğiniz fotoğraflardan en iyi fotoğrafları yükleyin. Ardından, özellikleri ve açıklamayı kopyalayıp yapıştırın. Tüm ayrıntıları ekledikten sonra listenizi yayınlayın.

KLİMANIZI TANITIN

Klimanız, listelediğiniz siteler tarafından tanıtılacaktır, ancak çoğu zaman bu yeterli değildir. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak kendinize biraz tanıtım yapmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızdan sizin için paylaşmalarını bile isteyebilirsiniz. Klima ünitenizin bağlantılarını, insanların bunu yapmasına izin verilen Facebook gruplarına gönderdiğinizden emin olun. Bundan sonra teklifleri beklemenin zamanı geldi.

Bir bayi ile iletişime geçin:

Atabileceğiniz diğer bir adım da bir bayi ile iletişime geçmektir. Birçok bayi her zaman tamir edip satabilecekleri kullanılmış klimalar arayışındadır, böylece sizinkini satın almakla oldukça ilgilenebilirler. Tüm teklifleri aldıktan sonra, kime satacağınıza karar verebilirsiniz. Klima ünitenizi bu şekilde hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Peki siz olsanız ikinci el klimanızı ne şekilde satardınız? ADANA İKİNCİ EL KLİMA ALIM-SATIM şirketimizle bugün tanışarak en güzel fiyattan klimanızı bize satabilirsiniz!

bir yorum bırakın

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN